14 Temmuz 2013 Pazar

Catch The Moment       WE LIVE IN OUR MOMENTS
BUT MORE IMPORTANTLY LIVE FOR OUR LOVE 

İnsanlar birbirleriyle neden beraber oluyor hiç düşündün mü ? Neden bir arada kalıyor?  Peki  İki yarımdan bir tam oluşuyor mu? İki yalniz yanyana da olsa yalniz oluyor derler .. Biz iki yalniz ; yalnizligimizda birlikte cogaldik bu sefer ; kalabaliklastik ; iki yarımdan koca bir Dünya yarattık ..
   Aşk bazen umudunu kaybettigin anda çikmaz mı karsına ? .... Ummadığın anda biri gelir ; O , sen   gibidir ; O da eksiktir , yalnızdır ; kocaman bir kalabalıkta tek başına bir koca yürektir O .. Konuşursun  ; nehir olur akar yalnızlığını anlatırsın . Paylaşılan yalnızlığınızda bir AN gelir ve artık hiçbirşey eskisi gibi değildir..  İki yalnızın kalbi çarpışmıştır işte...
   Kelebekler her gün karın boşluğunda dans ediyordur artık ; her öpüş bal tadindadır. Her gün biraz daha büyür ve biraz daha öğrenir ve her gün bir kez daha asik olursun O na ... Önceliklerinin  en üstünde kendin gibi onun adı kocaman neonlarla yazar... Benliğin kaybolmadan biz olmuşsundur artık ..  Çünku O seni hep sen olman icin desteklemektedir. Sabahlari güne başlarken suratında ‘Ama o var ve tam da bu dünyada ‘ hissi diğer şükranların arasında en yukardadır artık ..
  Eski Sen degilsindir ; kendini eksiltmeden çogalmişsındır ; açligin doymus ; hiçligin kaybolmus ; bezginliğin mutluluğa adim atmıştır .Tüm kısıtlanmisliklarin arasinda daha da güclenmis ; hayallerinin pesinden koşar adim gitmeye baslamissindir..

  Kör olduğunu sandığın için göremediğin rüyaları artık Onunla görüyorsundur.
  Ve hepsinin başlangıcı aslında sadece yakaladığın yarım sn lik o andır..
   Aşk bir yerdesin biliyorum ; ayni yildiza bakiyor ve ozluyoruz  Dokunmanin tene değil yüreğe olduğunu biliyoruz .. Bu sebeple biz hep yüregimize sariliyoruz.

Her AŞK ı arayan kalbin O ANı yakalaması dileği ile...
Yüreği ile seven iyi insanlara ithafen ..... 

@kumruhatun
10.01.2013

1 yorum: